XXI-osios Jano Stypulos Polonijos žaidynės

Naujienos Pasiekimai

Rugpjūčio 22-27 dienomis Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokiniai dalyvavo XXI-osiose Jano Stypulos Polonijos žaidynėse, vykusiose Lomžos mieste, Lenkijoje. Jaunieji sportininkai išbandė savo jėgas, žaisdami krepšinį, futbolą, plaukdami bei dalyvaudami lengvosios atletikos rungtyse. Mūsų mokyklai atstovavo 5-8 klasių mergaičių ir berniukų komandos, kurios pasižymėjo dideliu aktyvumu ir atidavė paskutines jėgas, norėdamos pelnyti gerą rezultatą tiek asmeninėse, tiek komandinėse rungtyse.

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais:

  • krepšinio komanda iškovojo 1-ąją vietą;
  • futbolo komanda iškovojo 4-ąją vietą;
  • lengvaatlečiai sugrįžo namo su penkiais medaliais – 1 auksiniu, 2 sidabriniais ir 2 bronziniais;
  • komandinėse varžybose buvo iškovotos 2 taurės.

Komandų rezultatai (2008-2009 metų amžiaus grupė): 

5-6 klasių mergaičių komanda (Ariana Balcevič 5a,  Evelina Urbanovič 6d, Karolina Lipeiko 6d, Kotryna Storta 5c, Karolina Milevska 5b, Kornelija Bogdevič 5d) bendroje lengvosios atletikos varžybų įskaitoje užėmė III-iąją vietą. 

Asmeniniai lengvosios atletikos varžybų rezultatai (2008-2009 metų amžiaus grupė):

Evelina Urbanovič 6d („Kamuoliuko metimas į tolį“) I vieta

Kornelija Bogdevič 5d („Kamuoliuko metimas į tolį“) II vieta

Ariana Balcevič 5a („Kamuoliuko metimas į tolį“) III vieta

Danielius Burauskas 5d („Šuolis į tolį įsibėgėjus“) III vieta

Sveikiname nugalėtojus, prizininkus bei dalyvius už pasiektus rezultatus ir linkime sėkmės naujuose mokslo metuose!

Fizinio ugdymo mokytojai Vitalijus Rindeika ir Karolina Kitkovska