XX Jano Stypulos Polonijos žaidynės

Naujienos Pasiekimai

Šių metų rugsėjo 24 dieną prasidėjo XX-osios J. Stypulos Polonijos mokyklinio jaunimo žaidynės, kurias organizavo draugija „Wspólnota Polska“ ir Lomžos miestas. Tarp 400 jaunųjų sportininkų, kurių dauguma atvyko iš užsienio, buvo ir Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos atstovai. 

Polonijos žaidynes atidarė mokytojos A. Judyckos vadovaujamas choras ir K. Kitkovskos šokių grupė ,,Energija”. Iš viso į žaidynes nuvyko 66 mūsų progimnazijos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos sportininkai: futbolininkai (mokyt. V. Filipovič), krepšininkai (mokyt. T. Purlys), lengvosios atletikos atstovai (mokyt. K. Kitkovska). 

Didžiuojamės mūsų mokiniais, kurie pasiekė puikių rezultatų!

  • Krepšinio komanda iškovojo I-ąją vietą.
  • Futbolo komanda iškovojo I-ąją vietą.
  • Lengvosios atletikos atstovai buvo apdovanoti net 11 medalių – 4 auksiniais, 4 sidabriniais ir 3 bronziniais.
  • Jaunieji sportininkai atsivežė 3 komandines taures.

Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais ir linkime tolimesnės sportinės sėkmės!

Fizinio ugdymo mokytojai 

http://wspolnotapolska.org.pl/igrzyskamlodziezy/2020.php