XIII Sejmik Samorządów Uczniowskich

Uczniowie Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie w dniach 3-4 grudnia brali udział w XIII Sejmiku Samorządów Uczniowskich ,,30 lecie Konwencji o prawach dziecka” zorganizowanym przez Łomżyński Oddział Stowarzyszenia ,,Wspólnota Polska”. Reprezentanci naszego progimnazjum opowiadali na Sejmiku o pracy samorządu uczniowskiego, dzielili się swoim doświadczeniem, a także brali udział w warsztatach, które prowadziła pani Marzena Rafalska, konsultant Centrum Edukacji Nauczycieli w Łomży. Podczas warsztatów p. Marzena opowiadała o historii konwencji oraz prawach dziecka. Nasi uczniowie zostali bardzo ciepło powitani.  Do domu wrócili pełni wrażeń, doświadczeń i nowych pomysłów na kolejne projekty.