WYSTAWA „DARY JESIENI”

Aktualia Klasy początkowe

    Jesień – kolorowa i wyjątkowa pora roku, obfitująca w różne dary. Więc uczniowie  klas 1 D,  2 A oraz 2 D wraz z rodzicami i swoimi wychowawczyniami ochoczo zaangażowali się w przygotowaniu jesiennej wystawy pt „DARY JESIENI”.
    Od 13 października na korytarzu szkolnym zagościły kolorowe wytwory z ziemniaków, kabaczków, marchwi, dyń, jabłuszek i innych owoców i warzyw.
    Uczniowie klasy 1D wraz z rodzicami wykorzystując złociste  kłosy, jarzębinę, kasztany, liście oraz różnobarwne kwiaty wykonali wspaniałą pracę  pt. „JESIENNY KILIM”.
    Barwna wystawa wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród społeczności progimnazjum: uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszyscy podziwiali  pomysłowość i wyobraźnię autorów, bo każdy eksponat miał w sobie coś niezwykłego.


    Dziękujemy wszystkim za dostarczenie na wystawę pięknych i dorodnych okazów owoców i warzyw.