Wycieczka do “ LANKINIO ARENY“

Dzień 21 marca 5b klasa z wychowawczynią Karoliną Kitkowską spędziła w "Lankinio" arenie. Uczniowie uczestniczyli w zajęciu łucznictwa. Łucznictwo – umiejętność i praktyka posługiwania się łukiem. Piątacy uważnie wysłuchali instruktarzu, chętnie dotykali prawdziwych łuków. Mieli możliwość wypróbować swoje siły w łucznictwie, a także zapoznać się z jedną z dyscyplin sportowych i rekreacyjnych. Wszystkim to były pierwsze strzały.  Uczniowie 5b z radością wykazali zdolności sportowe i chętnie brali udział w zajęciu. Po aktywnej zabawie czekała pyszna pizza. Celem wycieczki było zachęcić uczniów do sportu, do spędzenia wolnego czasu aktywnie. Dziękuję wszystkim za udział i prawdziwie sportową atmosferę.

Wychowawczyni Karolina Kitkowska