Wakacje tuż, tuż!

Aktualia Wychowanie nietradycyjne

Ostatniego dnia roku szkolnego uczniowie klasy 6a wraz z wychowawczynią i rodzicami udali się na wyprawę z namiotami. Podróżnicy zatrzymali się w  siedzibie Katriny dziadków – Państwa Andrijewskich – na wybrzeżu rzeki Szyrwinta. Tu dzieci przeżyły niepowtarzalną przygodę. Niektórym ogromnym wyzwaniem było rozbić namiot, złapać rybę na zupę. Pomimo upalnej pogody chłopcy nie chcieli wychodzić z boiska. Największą atrakcją było pływanie rowerami wodnymi, łódką oraz kąpiel w rzece. W altance zaś na wszystkich czekały coraz nowe dania: zupa z ryby, szaszłyk oraz placki ziemniaczane upieczone w olbrzymiej patelni na ognisku. O północy z okazji urodzin Konrada niebo rozjaśniły fejerwerki. Rozbrzmiały oklaski i ciepłe życzenia dla kolegi z klasy.

W imieniu dzieci i rodziców pragnę podziękować Państwu Andrijewskim za gościnność,  ciepłe przyjęcie oraz za zaproszenie przybyć jeszcze raz!

Wychowawczyni E. Stankiawiczienie