W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

Aktualia

      Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy, pełen radości i wzruszeń.
14 grudnia uczniowie klasy specjalnej na zaproszenie organizacji społecznej „Vilniaus Viltis“ („Nadzieja Wilna”) wraz z rodzicami i rodzeństwem wzięli udział w świątecznej imprezie „Czekając na Boże Narodzenie”, która się odbyła w Litewskim Narodowym  Teatrze Dramatycznym. Wspólnie spędzony czas na piosenkach, zabawach oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem zostawiły miłe wspomnienia.
     Dzieci miały także okazję obejrzeć filmy, których projekcje zostały zorganizowane przez organizację „Vilniaus Viltis“ („Nadzieja Wilna”) w ramach programu „Gerumo seansai” („Sesje dobroci”).


      18 grudnia w auli szkolnej rodzice oraz goście obejrzeli przedstawienie „W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia” w wykonaniu uczniów klasy specjalnej. Piosenki, wiersze, zabawy i łamanie się opłatkiem stworzyły świąteczny nastrój w sercach uczestników oraz widzów. Wiele radości sprawiło przybycie Świętego Mikołaja.