Voratinklių vasaros apsupti

Naujienos

          Šių metų ruduo  lepina visus ne tik spalvingais peizažais, tačiau ir ypatingai šiltomis bei saulėtomis dienomis. Tokiomis akimirkomis sunku susikaupti ir ruoštis kontroliniam darbui arba užklasiniam skaitymui. Tad 5c ir 5d klasių mokiniai  vienai dienai paliko mokyklinius suolus ir pasitiko voratinklių vasarą kukurūzų labirintuose. O ši pramoga jau yra tapusi Lietuvos kultūros dalimi!

          Atvykus į labirintus penktokėlių džiaugsmui nebuvo ribų. Čia galima buvo pasisupti vamzdinėmis sūpynėmis, pavežioti draugą karučiu, pašaudyti burbuolėmis   į skambantį taikinį, apsilankyti šiaudų pilyje  ir  pamelžti žaislinę karvutę. Didžiausias iššūkis buvo nepasiklysti  labirintuose ir rasti visas savo vardo raides. 

          Pikniko zonoje tėveliai iškepė ant ugnies gardžiąsias dešreles, kuriomis išsidūkę vaikai labai noriai pasivaišino.