Visi turi lygias galimybes

Pradinių klasių

Kovo 23-27 dienomis vykusios pradinių klasių savaitės metu visi nulinių klasių, pradinių bei specialiosios klasės mokiniai turėjo lygias galimybes išsiskirti savo gebėjimais.

1-4 klasių bei specialiosios klasės mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse "Plunksnos meistras", kurio tikslas buvo ugdyti taisyklingo, aiškaus bei estetiško rašymo įgūdžius. Visi galėjo palyginti ir įvertinti darbus, iškabintus stende.

Paroda "Pasakų veikėjų muziejuje", kuri atsirado perskaičius daugybę kūrinių,  kvietė pasigrožėti pasakų personažais, pagamintais vaikų ir jų tėvų bei senelių rankomis. Čia galima buvo pamatyti Raudonkepuraitę, Raganą, Jonuką ir Grytutę, ožiuką Matolką, Miegančiąją gražuolę ir septynis nykštukus, Vavelio drakoną ir daug kitų veikėjų. Parodoje, pavadintoje "Kristaus kančios kelias", mokiniai pasirinkta technika piešė vieną iš Kristaus kančios kelio stočių. Tuo tarpu parodos "Margučiai ir kiškučiai iš vilnos" bei "Pavasaris" sužavėjo mokinių modeliavimo ir karpymo gebėjimais.

Trečių klasių mokiniai kartu su auklėtojomis organizavo šventę – konkursą "Magiškame Jono Bžechvos eilėraščių pasaulyje". Į Vilniaus miesto ortografijos konkursą "Ortografijos šalyje" atvykę svečiai dalyvavo  atvirose matematikos ("Trupmenos virtuvėje", 4c klasė) ir lenkų kalbos ("Pavasaris atėjo, ir Velykos artėja", 1d klasė) pamokose, taip pat žiūrėjo spektaklį "Nykštukas Jacek" (1c klasė).

Baigiantis pradinių klasių savaitei, mokiniai lankėsi Operos ir baleto teatre, Geležinkelio muziejuje, "Kurier Wileński" redakcijoje, pasivaikščiojo Senamiesčio gatvelėmis. Penktadienį po įtemptos savaitės visi galėjo atsipūsti, žiūrėdami įvairius vaikų filmus.