Vilnijos krašto keliais

Naujienos Netradicinis ugdymas

Gražų rudens rytą 2a ir 2b klasių mokiniai keliavo po Vilniaus regioną. Nuo pat ankstaus ryto jų laukė netikėtumai. Ne dažnai pasitaiko pusryčiauti rudeniškomis spalvomis pasipuošusiame miške! Čia pat įvyko ir trumpa pasaulio pažinimo pamoka apie Lietuvos miško medžius, krūmus, grybus.

J. Pilsudskio gimtinėje Zalave mokinius pasitiko ponia Ana – Rafalo iš 2a močiutė, kuri papasakojo ne tik apie šią vietovę, bet ir apie Šv. Kazimiero bažnyčią Pavoverės kaime. Visiems netikėtas buvo ponios Anos kvietimas apsilankyti jos namuose. Pasirodo, šeimininkė yra įkūrusi jame privatų mini muziejų. Antrokai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie duonos kepimą, linų auginimą ir apdirbimą. Po trumpos istorijos pamokėlės visų laukė medaus ir vaistažolių arbatos degustacija, aviečių skynimas darže bei žaidimai.

Dėkojame poniai Anai už svetingumą!

2a ir 2b klasių mokiniai