Vilniaus mokyklų šventė

Naujienos Netradicinis ugdymas

2017 metų lapkričio 12 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 6b, 6a, 6c, 7c klasių mokiniai kartu su mokytoja K. Kitkovska ir tėvais dalyvavo „Vilniaus mokyklų šventėje“, kurią pirmą kartą organizavo Visuomenės sveikatos biuras drauge su viešąja įstaiga „Sportas ir poilsis“ (Sportima) ir „Sveikas miestas“.

Renginio metu buvo pristatomi kovos menai, kulkinis šaudymas, šaudymas iš lanko, beisbolas, diskgolfo pagrindai. Dalyvaudami šventėje moksleiviai demonstravo darbo komandoje įgūdžius, sužinojo, nuo ko reikia pradėti, norint užsiimti tam tikra sporto šaka, taip pat mokėsi sportuoti saugiai. Mūsų mokiniai aktyviosios pertraukos metu išbandė lankininkų kovas (šaudymą su strėlėmis), pripučiamas pramogas, smagiai ir energingai pašokinėjo ant batutų, o taip pat labai aktyviai dalyvavo renginio kulminacijoje – masinėje moksleivių mankštoje, kuri vyko su žinomais šalies didžėjais. Organizatoriai moksleiviams paruošė sveikus užkandžius ir gėrimus.

Vilniaus mokyklų šventė tapo puikia proga pamatyti, išbandyti, pasirinkti.

Kūno kultūros mokytoja Karolina Kitkovska