Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiada

Kovo 16 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje vyko Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lenkų (gimtosios) kalbos olimpiada. Į ją atvyko 46 dalyviai iš 13 mokymo įstaigų.

Olimpiados nugalėtojai

4 klasės

I vietaKinga Magdalena Žybort, Vilniaus S. Konarskio vidurinė mokykla (mokytoja Teresa Čyševič)

II vieta – Patricija Iliukevič, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija (mokytoja Teresa Černiavska)

II vieta – Aleksander Joachim Januškevič, Vilniaus J. Lelevelio vidurinė mokykla (mokytoja Jolanta Kariunienė)

III vieta – Eva Ravluševič, Vilniaus Vl. Sirokomlės vidurinė mokykla (mokytoja Lucija Godvod)

Pagyrimo raštais buvo apdovanoti 2 mokiniai:

Jakub Vojnilo, Vilniaus darželis-mokykla "Vilija" (mokytoja Alina Černiavska)

Kamila Lovmecka,  Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija (mokytoja Teresa Černiavska)

3 klasės

I vieta – Karina Guižauskaitė, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija (mokytoja Nijola Grib)

II vieta – Izabela Orlovska, Vilniaus darželis-mokykla "Vilija" (mokytoja Beata Paškovska)

II vieta – Adam Novicki, Vilniaus J. I. Kraševskio gimnazija (mokytoja Irena Kogarko)

III vieta – Adam Ščyglovski, Vilniaus J. I. Kraševskio gimnazija (mokytoja Irena Kogarko)

Pagyrimo raštu buvo apdovanota Patrycja MakovskaVilniaus J. Lelevelio vidurinės mokyklos (mokytoja Svetlana Krivka)

Nuoširdžiai sveikiname laimėtojus ir jų mokytojas!