Vilniaus Kaziukas Radomo mieste

Naujienos Netradicinis ugdymas

Kovo 4-7 dienomis mūsų progimnazijos choras "Nastolatki", šokių ansamblis "Grūdelis" kartu su vadovėmis ir direktore svečiavosi Radomo mieste, į kurį nuvykome su koncertine programa, skirta Kaziuko mugei. Jau antrą išvykos dieną koncertavome kultūros ir meno centre "Resursa Obywatelska". Be galo džiaugėmės didele ir gražia scena, o girdėdami žiūrovų plojimus ir matydami ašaras jų akyse, labai greitai pamiršome kelionės nuovargį. Kitą dieną susitikome su Radomo meru Radoslavu Vitkovskiu, o taip pat Jono Pauliaus II vardu pavadintų integruotų mokyklų bendruomene, kurią sužavėjo mūsų dainos, šokiai ir vaidinimas, skirtas Kaziuko šventei. Po koncerto pasivaikščiojome po mokyklą, o joje veikiantis mokinių teatro būrelis pakvietė į spektaklį "Mažasis princas". Vakare bendravome su mokyklos jaunimu, o šventinės vakarienės metu išgirdome daug malonių, širdis virpinančių žodžių. Grįždami į Vilnių džiaugėmės turiningai ir linksmai praleistu laiku.

Daugiau informacijos rasite  apsilankę puslapius: Goście z Wilna w Farze – Fara Radom  ir  Wilno też zaprasza 

Monika Kološevska, 7c klasė