Vilniaus geležinkelio stotyje

Naujienos Netradicinis ugdymas

5a klasės mokiniai nusprendė arčiau susipažinti su geležinkelininko profesija. Lydimi auklėtojos, penktokai išvyko į Vilniaus geležinkelio stotyje esantį Geležinkelių muziejų. Čia jie išklausė trumpą gidės pasakojimą apie geležinkelio istoriją, pamatė įvairią įrangą. Interaktyvių praktinių užduočių dėka ekskursija virto puikiu orientaciniu žaidimu. Mokiniai ne tik daugiau sužinojo apie profesijas, susijusias su geležinkeliu, bet ir turėjo galimybę paliesti, pačiupinėti ir išbandyti įvairius prietaisus. Ekskursijos pabaigoje penktokai pažiūrėjo trumpą edukacinį filmuką apie saugų elgesį šalia geležinkelio bėgių ir jų apsaugos zonose. Ekskursiją vainikavo trumpa kelionė traukiniu į Vilniaus oro uostą ir atgal.