VI-asis ortografijos konkursas „Diktanto meistras“

Konkursai

2012 metų kovo 21 dieną mūsų mokykloje įvyko VI-asis ortografijos konkursas „Diktanto meistras“, kuriame dalyvavo 4-ų klasių mokiniai. Šiuometinio konkurso moto tapo J. Korčako žodžiai: „Netaisyklingai rašyti ir kalbėti reiškia skriausti tuos, kurie rūpinosi kalba…“.

Konkurse dalyvavo 18-a mokinių iš 11-os lenkiškų mokyklų, kurie buvo išrinkti pirmajame etape, vykusiame kiekvienoje iš mokyklų. Diktantą, skirtą konkursui, paruošė P. Barbara Orševska, remdamasi J. Korčako kūriniu „Salono vaikas“. Trumpa ištrauka padėjo vaikams dar kartą suprasti, ką reiškia kalba, kuri „… auga, maitinasi ir serga. Gali būti turtinga arba vargšė“.

Šių metų konkurso dalyviai pasižymėjo aukštomis gramatikos žiniomis, todėl buvo išrinkti net 3 „Diktanto meistrai“ ir vienas „Dailyraščio meistras“.

Dalyvio Vardas Pavardė

Laimėta vieta

Mokykla

Aneta Jaglinska

Diktanto meistras

Š. Konarskio vidurinė mokykla

Gabriela Wojnilo

Diktanto meistras

Darželis-mokykla „Vilija“

Karina Masievič

Diktanto meistras

J. Lelevelio vidurinė mokykla

Justyna Aleksa

Diktanto vicemeistras

Vl. Sirokomlės vidurinė mokykla

Agnieška Jankievič

Diktanto vicemeistras

J. Lelevelio vidurinė mokykla

Karolina Zakževska

Apdovanojimas

Darželis-mokykla „Žaliakalnis“

Lech Sinkiewicz

Apdovanojimas

Š. Konarskio vidurinė mokykla

Kamila Ingielewicz

Apdovanojimas

A. Vivulskio pagrindinė mokykla

Aneta Jaglińska

Dailyraščio meistras

Š. Konarskio vidurinė mokykla