Valentino diena ir anglų kalbos pamoka

Naujienos

Valentino diena – tai tradicinė įsimylėjusių žmonių šventė. Daugelyje Europos šalių tą dieną siunčiami anoniminiai atvirukai, laiškeliai. Dabartinėje globalizacijos eroje ši šventė pasiekė tolimiausius Žemės planetos kampelius. Mūsų mokykla nėra išimtis. Šiais metais 6b klasės mokiniai ir jų anglų kalbos mokytoja Nadežda Rusecka turėjo neįprastą anglų kalbos pamoką. Pasiruošimas jai truko kelias savaites. Mokiniai parašė pamokos scenarijų, sukūrė užduotis, paruošė dekoracijas. Sutartą dieną jie pakvietė savo klasiokus į papuoštą klasę, kuri 45 minutėms virto scena. Dalyviai pristatė šv. Valentino istoriją bei papasakojo daug negirdėtų faktų apie šią šventę. Žiūrovai galėjo pasitikrinti žinias, atsakinėdami į viktorinos klausimus. Mokiniai suvaidino keletą trumpų mini spektaklių. Pamokos kulminacija tapo daina apie tobulą meilę, kurią atliko Darekas B. Žinoma, nepritrūko ir vaišių. Mokiniai paragavo Augustos keptų sausainių-širdelių. Pamoką stebėjusi auklėtoja Karolina Kitkovska džiaugėsi visų darbu ir nuoširdžiai gyrė savo auklėtinius. Refleksijos metu šeštokai akcentavo, kad ši pamoka tapo jiems iššūkiu, o taip pat puikia galimybe bendradarbiauti.