Tydzień religii, sztuk pięknych oraz technologii

Aktualia Plastyki, muzyki i religii Technologie

Tydzień religii, sztuk pięknych oraz technologii w tym roku miał wymiar nieco inny, niż pozostałe tygodnie. Tematyka poruszana w tym tygodniu związana ze Świętami Bożego Narodzenia powodowała, że wszyscy stajemy się lepsi, wrażliwsi oraz bardziej szczęśliwi niż zwykle.

Korytarze szkoły nabrały świątecznego wyglądu. Odbyły się przeróżne wystawy świąteczne wykonane przez uczniów klas 5-8, a uczniowie klasy 4c chodzili w szkole z kolędowaniem.

W tym roku jasełka dla nauczycieli pod tytułem "Maleńka Miłość" przygotowali uczniowie klas 8. Pani Dyrektor Janina Wysocka złożyła świąteczne życzenia dla licznie zebranego grona pedagogicznego. Ks. Andrzej Byliński pobłogosławił wszystkich zgromadzonych na sali. Choinka, prezenty, cicha melodia kolęd, łamanie się opłatkiem wprowadziły w świąteczny nastrój bożonarodzeniowy.