Tūkstančio ežerų krašte

Netradicinis ugdymas

Artėjant atostogoms 7a, 7b ir 7c klasių mokiniai išvyko į edukacinę kelionę po Mozūrijos kraštą. Septintokai nuvyko į vieną populiariausių lankytinų vietų Lenkijoje – Šv. Lipką. Barokinėje bažnyčioje, kurios viduje "auga" liepa – šios vietos simbolis, aidint "šokančių" vargonų muzikai, mokiniai stebėjo linguojančias šventųjų figūrėles.

Nuvykę į "Vilko guolį" – Hitlerio įrengtą karinį miestelį – ekskursijos dalyviai apžiūrėjo dalį išlikusių bunkerių ir pastatų.

Miniatiūrų parke "Mazurolandia" vaikai pamatė žymių Lenkijos pilių ir rūmų maketus. Šiame muziejuje po atviru dangumi galima buvo rasti visokiausios Antrojo pasaulinio karo technikos bei smulkmenų. Mokiniai galėjo varžytis šaudydami iš lanko į taikinį. Pasistiprinę kavinėje, septintokai dūko šokinėdami ant batutų ir oro pripūstuose kamuoliuose ant vandens.