Torunės meduolių skonis

Edukacinės išvykos Naujienos

Pirmąsias birželio dienas 7c ir 7f klasių mokiniai praleido saulėtame Torunės mieste. Poetas Julian Ursyn Niemcewicz yra pasakęs, jog šis miestas išgarsėjo Mikalojaus Koperniko, astronomo, paskelbusio heliocentrinę Saulės sistemos teoriją, dėka. Įsitikinome, jog ne tik šio mokslininko asmenybė turi įtakos Torunės žavesiui. Mes apsilankėme moderniai įrengtame planetariume, žavėjomės senamiesčio pastatais, žaidėme orientacinį žaidimą. Komandos „Vilniaus meduoliai” surinktų taškų skaičius nustebino net mūsų gidą!

Meduoliai – Torunės simbolis, todėl ir mes turėjome galimybę susipažinti su šio skanėsto gamybos procesu. Jo skonis kitoks nei tradicinio lietuviško meduolio, bet mums labai patiko! Nuoširdžiai dėkojame mūsų auklėtojoms Katažinai Kordeckai ir Aleksandrai Truchanovič už šią puikią išvyką.

Adriana Markevič, Šymon Urbanovič (7f klasė)