Tobulėjimui ribų nėra

Edukacinės išvykos Naujienos

Netradicinė mokymosi diena  – tai puiki galimybė palikti suolus ir atverti duris pasaulio pažinimui. Kiek klasių, tiek idėjų, kurios susijusios su naujais įspūdžiais bei patyrimais. Mūsų progimnazijos mokiniai saulėtą kovo 21 dieną praleido pažindami, atrasdami bei stiprindami savo gebėjimus. Januš Korčak yra pasakęs: „Ne itin svarbu, kad žmogus daug žinotų, svarbu, kad gerai žinotų; nesvarbu, kad mokėtų atmintinai, svarbu, kad suprastų; žmogui neturi tik šiek tiek rūpėti, jis turi rimtai kažkuo domėtis”. Vadovaudamiesi šia mintimi, mokiniai aktyviai leido laiką. 7d klasė gilinosi į apylinkės teismo veiklą, 7f klasė kartu su pasieniečiais dresavo šunis, 7b klasė „Vilniaus meduolių” karalystėje kartu su Vilnijos pasakotoja Anna Adamovič kepė ir puošė meduolius. Netrūko cheminių eksperimentų, išvykų į muziejus ir netgi į kriminalinį pasaulį. Tokios dienos labai reikalingos – entuziastingai kartojo į mokyklą sugrįžę mokiniai.