Tikybos, technologijų ir menų savaitė

Dailės, muzikos, technologijos ir tikybos

Tradiciškai paskutinę Advento savaitę mūsų progimnazijoje vyksta Tikybos, technologijų ir menų savaitė. 

Gruodžio 20 dieną 5-8 klasių mokiniai bei mokytojai buvo pakviesti dalyvauti rekolekcijose, kurioms vadovavo kunigas Ronald Kuzmicki. Jas vainikavo choro „Nastolatki” koncertas (vadovė Alina Judycka) ir dalijimasis kalėdaičiais.

Gruodžio 21 dieną 7 klasių mokiniai dalyvavo kalėdiniame konkurse, kuriame pasitikrino žinias apie Šv. Kalėdų papročius bei tradicijas. Konkursas turėjo ir muzikinę dalį – septintokai giedojo kalėdines giesmes, kurių mokėsi muzikos pamokų metu (mokyt. Alicija Rogėlevič). Konkurso laimėtoja tapo 7c klasė.

Gruodžio 22 dieną 6d klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Alinos Bielskos, pakvietė 5d ir 5c klasių mokinius į kalėdinį vaidinimą „Prisiminkime dar kartą”.

Visus tikybos renginius organizavo mokytoja Alina Bielska.

Nuo gruodžio 17 dienos progimnazijos koridorius papuošė mokinių darbų, atliktų technologijų pamokose, parodos.

Penktų klasių mokiniai siuvo adatų pagalvėles, kurias siuvinėjo kryželiu.

Septintų klasių mokiniai gamino dovanų maišelius ir žaislą „Nykštukas”.

Visi 5-7 klasių mokiniai iš faneros sukūrė daug įvairių darbelių kalėdine tema. Kūrybinį procesą organizavo ir mokiniams savo patarimais padėjo technologijų mokytojai Irena Mikonis, Katažina Jankovska bei Franc Zaciško. 

Tikybos, technologijų ir menų savaitęprie mokytojų kambario mokiniai pakabino parodą pavadinimu „Kalėdinis vitražas”. Joje eksponuojami 5, 6, 7, 8 klasių mokinių piešiniai, kuriuose pavaizduotas šerkšnas. Užduotis buvo ne iš lengvųjų – piešiniu perteikti šerkšno savybes, šaltomis spalvomis nupiešti, koks jis yra – šaltas, aštrus, ledinis, trapus, tirpstantis. Parodą sudaro žiemiški ir nuotaikingi piešiniai. Procesui vadovavo dailės mokytoja Jurgita Krušinskaitė.