Tikybos, dailės bei technologijų savaitė

Dailės, muzikos, technologijos ir tikybos

Paskutinę Advento savaitę mūsų progimnazijoje vyko tradicinė tikybos, dailės bei technologijų savaitė. Jau gruodžio pradžioje 5-8 klasių mokiniai pradėjo ruošti kalėdines dekoracijas bei šventiškai puošti mokyklą. Buvo organizuotos kelios parodos, o ypatingo dėmesio sulaukė paroda ,,Angelai”, kurioje buvo eksponuojami 6-7 klasių mokinių darbai, atlikti aplikacijos ir vėlimo technika. Progimnazijos valgyklą, mokytojų kambarį bei koridorius papuošė kalėdiniai atvirukai, aplikacijos, pliušiniai žaisliukai, vitražai, vainikai, kuriuos, vadovaujami mokytojų Jurgitos Krušinskaitės, Irenos Mikonis, Franco Zaciško ir Katažinos Jankovskos, sukūrė 5-8 klasių mokiniai. 

Artėjant 100-osioms popiežiaus Jono Pauliaus II gimimo metinėms 3 ir 8 klasių mokiniai sukūrė virš 100 kalėdinių atvirukų. Tuo tarpu 7 klasių mokiniai dalyvavo konkurse ,,Kalėdos”, kuriame pasakojo apie šios šventės tradicijas, atsakinėjo į klausimus, deklamavo eilėraščius, giedojo giesmes, pagal melodiją turėjo atpažinti giesmę. Šį konkursą organizavo tikybos mokytojos A. Bielska, J. Vinciūnienė ir muzikos mokytoja A. Rogėlevič, o jo laimėtoja tapo 7f klasė, užėmusi I-ąją vietą. II-ąją vietą iškovojo 7d klasės mokiniai, o III-ąją – 7c klasė.

Gruodžio 17 dieną progimnazijoje vyko rekolekcijos, kurias vedė Palaimintojo J. Matulaičio bažnyčios kunigas Viktor Kudriašov.

Visi progimnazijos bendruomenės nariai buvo kviečiami sudalyvauti gerumo akcijoje, o jų paaukoti daiktai buvo perduoti Šv. Motinos Teresės seserims, besirūpinančioms stokojančiaisiais.

Gruodžio 20 dieną progimnazijos aktų salėje vyko adventinis renginys. Jo organizatoriai (4c klasė, choras ,,Olalajki”, mokytojos A. Judycka bei H. Marcinkevič) pakvietė į nuostabią H. K. Anderseno pasakos ,,Mergaitė su degtukais” inscenizaciją. Po širdį suvirpinusio vaidinimo direktorė Janina Vysocka pasveikino mokytojus, progimnazijos darbuotojus ir jų šeimas su artėjančiomis šventėmis, susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais, o renginyje dalyvavęs kunigas Viktor Kudriašov suteikė savo kunigiškąjį palaiminimą.

 

Organizatoriai:
dailės ir technologijų mokytojai: I. Mikonis, F. Zaciško, J. Krušinskaitė, K. Jankovska;
muzikos mokytoja A. Rogėlevič;
tikybos mokytojos: A. Bielska, J. Vinciūnienė.