Telewizja leśna

Co się dzieje w lasach? Najświeższe wiadomości z puszczy litewskiej i angielskiej można było usłyszeć na lekcjach integrowanych z języka litewskiego oraz angielskiego. Uczniowie klas drugich przebrani za leśnych zwierzaków przekazali najnowsze wiadomości sportu, zdrowia, konkursu „Lasowizji” oraz wiele innych. Lekcja przekształciła się w spektakl, na którym drugoklasiści byli i aktorami, i widzami. Szczególnie mile były zaskoczone nauczycielki widząc radość uczniów, słysząc poprawną wymowę angielską oraz litewską. Ile czasu zajęło szykowanie się do takiej lekcji? Oczywiście, że niemało! Piękny oraz pełen radości występ został wysoko oceniony. Zuchy!

Nauczycielki języka litewskiego: R. Denkovska, A. Šilanskienė, G. Vilkanecienė.

Nauczycielki języka angielskiego: T. Chwatowa, N. Rusiecka, L. Schoenbeck, M. Wasilewska.