Teddy Bears 2015

Naujienos Netradicinis ugdymas

Niūriomis rudens dienomis taip malonu prisiglausti prie minkšto, šilto pliušinio meškiuko. Jis tarsi apgaubia tave meile ir apsaugo nuo visų problemų ir blogų minčių. Pliušiniai meškiukai nepalieka abejingų tiek mažųjų tiek suaugusiųjų tarpe. Puoselėdami anglakalbių šalių tradicijas, pradinukai surengė šventę mylimų meškiukų garbei. Šiais metais nutarėme organizuoti meškiukų paradą. Meškiukų rūbelius parodai suprojektavo ir pagamino iš 4a, 4b ir 4c klasių jaunieji dizainieriai su anglų kalbos mokytojų I. Tačickajos ir N. Ruseckos pagalba.

"Pliušinio Meškiuko" dienos proga  2c ir 2d klasių pogrupių mokiniai spalvino ir aprašinėjo anglų kalba, kaip atrodo jų sukurtas meškiukas piešinyje. Vėliau jų darbai buvo iškabinti parodoje. Antrokai išmoko kelias linksmas daineles apie pliušinius meškiukus ir kūrė atvirukus su trumpais meškiukų aprašymais.

Trečiokai šiemet žiūrėjo filmuką apie Auksaplaukę ir tris meškiukus, dainavo daineles iš filmuko bei piešė šiai pasakai iliustracijas.