Teddy Bear Day

Naujienos

Pliušinis meškiukas – tai draugas, kuris visada šalia. Jis mielas ir kantrus klausytojas, pasiruošęs paguosti liūdną akimirką arba pasidžiaugti kartu. Mažiems vaikams jis rodo gerą pavyzdį. Apie draugystę su pliušiniu meškiuku anglų kalbos pamokose kalbėjo 4a, 4b, 4c klasių mokiniai. Ketvirtokai žiūrėjo filmuką „The Teddy Bears' Picnic" ir kartu su juo linksmai traukė dainelę anglų kalba apie meškiukų iškylą, atliko daug įvairių užduočių, o pamokos pabaigoje pasivaišino skanėstais iš pintinės.

4a ir 4d klasių mokiniai padėjo pliušiniams meškiukams sukrauti iškylos krepšelį. Susiskirstę komandomis minė mįsles ir už teisingą  įminimą gaudavo vaisių arba medaus korį, kurį priklijuodavo ant pintinės. Atlikusi šią užduotį komanda turėjo sudėlioti dėlionę. Kad gautų dėlionės dalelę, mokiniams reikėjo atsakyti į klausimus apie meškiuką. Komandos, sudėjusios meškiuką bei sukrovusios pintinę, pasakojo apie jos turinį bei savininką meškiuką. Pamokos pabaigoje nuskambėjo linksma dainelė apie pliušinį draugą.

 2c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir technologijų pamokoje „My Teddy Bear”. Antrokai įdėmiai klausėsi nurodymų anglų kalba apie tai, kaip nuspalvinti nurodytus elementus, iš kurių klijavo meškiukus. Mokiniai lavino klausymo bei skaitymo užsienio kalba įgūdžius, o besibaigiantis pamokai linksmai dainavo apie pliušinius meškiukus.

Anglų kalbos mokytojos: K. Balionienė, G. Borsak, N. Rusecka, I. Tačicka