Technologijų, tikybos ir menų savaitė

Šiais mokslo metais Technologijų, tikybos ir menų savaitės organizavimas mūsų  progimnazijos mokytojams tapo nelengvu iššūkiu, mat turėjo vykti neįprastu iki šiol būdu – virtualiai. Pandemija privertė mokinius ir pedagogus kontaktuoti IT technologijų pagalba, bet tai netapo kliūtimi mokinių kūrybiškumo, išradingumo ugdymui. Nuotolinių pamokų ir konsultacijų metu gimė nuostabūs kūriniai, kuriais galima pasigrožėti virtualioje parodoje.

Penktų klasių mokiniai siuvo adatų pagalvėles ir siuvinėjo jas kryželiu.

Šeštokai ir septintokai atliko kūrybinius darbus tema „Metų laikai“, taip pat kalėdinius atvirukus, dovanų maišelius, telefono dėklus.

Aštuntokai, dalyvaudami projekte „Totus Tuus“, sukūrė rėmelius nuotraukoms. Nepriklausomai nuo amžiaus ir pomėgių mokiniai tapo įvairių darbelių Kalėdų tematika autoriais.

Kūrybinį procesą organizavo, stebėjo, pavyzdžius rodė ir patarimus dalino technologijų mokytojai Irena Mikonis, Katažyna Jankovska ir Franc Zaciško.

Parodoje „Kalėdinis vitražas“ galima pamatyti nuostabius 5-8 klasių mokinių dailės darbus. Jų kūrybiniam procesui vadovavo ir talkino dailės mokytoja Jurgita Krušinskaitė.

Septintų klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Šv. Kalėdų papročiai ir tradicijos“ ir pasirinkta technika kūrė darbelius apie Kalėdų tradicijas, o jiems vadovavo tikybos mokytoja Alina Bielska.