Technologijų, tikybos ir dailės savaitė

Dailės, muzikos, technologijos ir tikybos Naujienos Technologie Technologijų

Gruodžio 19-23 dienomis mūsų progimnazijoje vyko tradicinė Technologijų, tikybos ir dailės savaitė. Jau mėnesio pradžioje penktų klasių mokiniai papuošė mokyklos koridorius adventiniais vainikais, kuriuos pagamino integruotose technologijų bei tikybos pamokose. Progimnazijos bendruomenę džiugino taip pat penktokų rankiniu dygsniu pasiūtų dailių šventinių žaisliukų paroda. Šeštų klasių mokiniai pasiuvo gražias pagalvėles „Svajonių namas”, kurias dekoravo aplikacijos technika. Įvairių kalėdinių dekoracijų iš faneros pagamino 5, 6 ir 7 klasių mokiniai. Jų darbams vadovavo technologijų mokytojai I.Mikonis, K.Jankovska ir F.Zaciško.

Gruodžio 22 dieną vyko kalėdinis 7 klasių mokinių konkursas. Jo metu septintokai gilino žinias apie Kalėdų tradicijas, o 7c klasės mokiniai, geriausiai atlikę užduotis, iškovojo 1 vietą. Konkurso komisiją sudarė mokytojai I.Mikonis ir F.Zaciško, o jo organizatorėmis buvo tikybos mokytoja A.Bielska ir muzikos mokytoja A.Rogėlevič.