Tau, Tėveli ir Mamyte!

Naujienos

Pavasaris yra turtingas gražių švenčių. Viena iš jų yra Motinos diena. Jos niekada nepamiršta paminėti vaikai, kalbėdami apie įsimintinas datas. Šiemet mūsų progimnazijos 2 ir 3 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotoje švietėjiškoje akcijoje „Diktantas, virstantis gražiausiu laišku Mamai ir Tėčiui“. Jie rašė jautrius sveikinimus, kuriais ragino tėvelius atkreipti dėmesį į jų pačių sveikatą. Šioje akcijoje dalyvavo daugiau negu 6500 Vilniaus miesto, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų vaikų.

Artėjant Tėvo dienai pradinukai skubėjo parašyti sveikinimus ir savo tėveliams. Šį kartą gražūs žodžiai sugulė ant popierinių peteliškių bei kaklaraiščių.