Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“

Retas pradinukas gali pasidžiaugti antroje klasėje tapęs studentu. Tokią galimybę gavo mūsų progimnazijos 3a klasės mokiniai, kurie dvejus metus kartu su „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos, Šeškinės pradinės mokyklos, Vilniaus privačios gimnazijos ir Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokiniais lankė Tarptautinį vaikų universitetą „Alfa“. Kartą per mėnesį Kazimiero Simonavičiaus universitete jaunieji studentai klausėsi paskaitų, diskutavo bei dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose įvairiomis temomis tokiomis kaip karjeros planavimas,  technologijos ir inovacijos,  lyderystė, ekonomika, turizmas ir kt. Paskaitas jiems vedė akademikai, meno, verslo, politikos sričių atstovai. Tarptautinis vaikų universitetas turėjo ir savo rektoratą: rektorių, prorektorių, kanclerį, fakultetų dekanus. O jais tapo patys mokiniai! Dėkojame edukacinės programos vadovei Evelinai Lipskajai už suteiktą unikalią galimybę vaikams prisiliesti prie mokslo kitaip nei jie yra įpratę mokykloje.