Tarptautinė draugo diena

Naujienos Šventės

,,Draugystė – reikalingiausias gyvenime dalykas.

Niekas nenorėtų gyventi be draugų,

nors ir turėtų visas pasaulio gėrybes.”

Aristotelis

Kaip sekasi? Kas naujo? Kaip Tu atrodai? Gal turi augintinį? O gal mėgsti keliauti ir skaityti knygas…? Artėjant Tarptautinei draugo dienai mūsų progimnazijos 4-ų klasių mokiniai nusprendė lapkričio 29 dieną pakviesti visus norinčius smalsuolius į gautų nepažįstamų draugų laiškų parodą prie mokytojo kambario.

Ne paslaptis, kad laiško rašymas šiandien yra nebeįprasta ir reta bendravimo forma. Tikras iššūkis! Tad mūsų progimnazijos mokiniai nusprendė susirasti naujų draugų ir pabendrauti tokiu būdu su Vilniaus darželio-mokyklos ,,Vilija“ ir Vilniaus ,,Naujamiesčio“  mokyklos mokiniais. Šio tarpmokyklinio projekto tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, saviraišką bei skatinti tarpmokyklinį bendradarbiavimą.

Smagiausia projekto paskutinė dalis –  mokytojų apsikeitimas laiškais ir mokinių laiškų skaitymas, aptarimas, dalinimasis patirtimi bei įspūdžiais. Kiek buvo džiaugsmo! Net paprasčiausi klausimai, adresuoti nepažįstamiems ketvirtokams, ne vienam sukėlė veide šypsnį: ,,Galbūt susitiksime 5-oje klasėje, kaip manai?“

 

Tarpmokyklinį projektą ,,Laiškas draugui“ įgyvendino:

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos lietuvių kalbos mokytojos:

R. Denkovska, E. Skeberdienė, A. Šilanskienė,

A. Vaitkūnienė, G. Vilkanecienė;

Vilniaus darželio-mokyklos „Vilija“ lietuvių kalbos mokytojos:

 R. Jurevičiūtė, I. Mickūnienė;

Vilniaus ,,Naujamiesčio“ mokyklos lietuvių kalbos mokytoja: T. Bogomolova