Tarpmokyklinis pasakų anglų kalba festivalis ,,In the Land Of Fairy Tales”

Gruodžio 12 dieną mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto pasakų anglų kalba festivalyje ,,In the Land Of Fairy Tales”, vykusiame Vilniaus Vl. Sirokomlės gimnazijoje. Tarp festivalio dalyvių buvo teatro grupė „Akimirka” ir anglų kalbos mylėtojai iš 5f, 7b, 7c bei 8b klasių. Jauni aktoriai pakvietė į spektaklį ,,The little match girl“ (H. K. Andersenas „Mergaitė su degtukais”), kurį režisavo anglų kalbos mokytojos N. Rusecka, M. Vasilevska bei šokių mokytoja B. Ustjanovska.

Žiūrovai garsiais aplodismentais apdovanojo mūsų progimnazijos aktorius už vaidinimą, o iš komisijos jie sulaukė daug pagyrų už vaidybą, tartį bei aktorinius gebėjimus. Ivetai K. iš 7b klasės, atlikusiai mergaitės su degtukais vaidmenį, buvo įteikta asmeninė padėka už įtikinamą vaidybą.