Taneczne pożegnanie z początkówką

Zbliżyły się wakacje, a wraz z nimi i czas pożegnać kolejny rok szkolny. Uczniom klasy 4c nadeszła chwila na rozstanie się ze szkołą początkową, a także swoją ukochaną panią Teresą Mojsewicz, która przez 4 lata była nie tylko wychowawczynią, nauczycielką, ale także i mamą, opiekunką, doradczynią, pocieszycielką. Zebrani na sali goście zauważyli, jak bardzo dzieciaki urosły, jak dużo już potrafią, jak swobodnie czują się na scenie. Niejeden ze łzami w oczach oglądał program artystyczny: czwartacy tańczyli poloneza, oberka, poleczkę, śpiewali, grali na fletach, żartowali na temat szkoły.

Szczególne podziękowania są kierowane do pani Teresy, pań od tańca i muzyki za ciągłą zachętę do pracy i okazane serce.