Szanowni Rodzice, kochane Dzieci, drodzy Nauczyciele i Pracownicy progimnazjum im. Jana Pawła II

Naujienos

Dziękuję wszystkim za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i przyjaźń, za rzetelne wypełnianie misji kształtowania młodego pokolenia w trudnym czasie pandemii. Życzę Wam, aby wolny czas przysporzył sił i zapału do zawodowych zmagań w nowym roku szkolnym. 

Za nami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć związanych z czasem pandemii, które nie pozostały bez wpływu na nasze życie, wybiły nas z systematyki pracy w szkole.

Mimo różnych przeszkód udało się i dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny.

Gratuluję Wam wszystkim!

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do Absolwentów Progimnazjum im. Jana Pawła II, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap życia.

Mam nadzieję, iż okres nauki w tej szkole zaopatrzył Was w wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą wędrówkę.

Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się nie zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem.

Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę wiedzy. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych.

Drodzy Uczniowie!

Dziękuję Wam za to, że staraliście się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków. Na pewno nie wszystkim jest łatwo być tak zmotywowanym, by bez czujnego oka nauczyciela i możliwości natychmiastowego skorzystania z jego pomocy, pracować systematycznie. Dlatego tym bardziej jestem wdzięczna tym, którzy nie wymagali dodatkowych interwencji dyrektora czy pedagoga i sumiennie pracowali na miarę swoich możliwości.

Dzisiaj kończy się wyjątkowy rok szkolny.

Czego życzyć w takim dniu?

Wszystkim Uczniom życzę udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim prawdziwych! Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapominajcie o bezpieczeństwie własnym i innych. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni w czasach koronawirusa. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Szanowni Rodzice!

Dziękuję Wam za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Przyjmijcie moją wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą.

Rok szkolny 2020-2021 wpisze się w historię szkoły jako rok wyjątkowo trudny. Mimo różnych trudności, z którymi przyszło się zmierzyć zarówno uczniom, nauczycielom jak i rodzicom uzyskane wyniki są bardzo wysokie. 

Serdecznie gratuluję osiągniętych wyników.

Z wyrazami szacunku dyrektor Janina Wysocka