ŚWIĘTA W SZKOLE

Aktualia

Tradycje Bożonarodzeniowe w naszej szkole są pieczołowicie kultywowane. 18 – 23 grudnia uczniowie kl. 1 – 4 mieli uroczyste wigilie klasowe. W atmosferę Bożego Narodzenia wprowadziły uczniów i wszystkich zebranych świąteczne życzenia podczas łamania się opłatkiem oraz wspólne śpiewanie kolęd. Na początku spotkań uczniowie przedstawili licznie zebranym rodzicom, dziadkom i gościom przedstawienia, na których każde dziecko miało możliwość wykazać swoje zdolności artystyczne.

Klasa 2a i zespół instrumentalny „Totus Tuus” dla swych rodziców pokazali przedstawienie „Maleńka przyszła Miłość”, 2b – „Jasełka z bajką”, 2c – „Jest taki dzień”, 3a – „Gwiazdę Betlejemską”, 3b – „Zwyczaje i tradycje”, 4a – „Jasełka z postaciami z bajek”, 4b – „Dziewczynkę z zapałkami”. Klasa 5j zauroczyła przedstawieniem „Dzieci u Jezuska” rodziców, nauczycieli, przyjaciół z kl. 2c i 3b.