Švento Patriko diena

Naujienos

Kovo mėnesį mūsų progimnazijos koridoriai "sužaliavo". Taip atsitiko dėl 4b, 4c, 4d, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c, 6d, 8a ir 8c klasių bei jų anglų kalbos mokytojų Malgožatos Vasilevskos ir Nadeždos Ruseckos veiklos. Šios užsienio kalbos mokymas glaudžiai susijęs su britų tradicijų pažinimu. Šį kartą mokiniai minėjo Šv. Patriko – Airijos globėjo – dieną, kuri švenčiama kovo 17-ąją. Progimnazijos sienos buvo papuoštos 5-6 klasių mokinių padarytais dobilų lapeliais, šios šventės ir pačios Airijos simboliais. Ketvirtokai pasirūpino kitu Šv. Patriko dienos simboliu – leprikanais (leprechauns). Šie mistiniai elfai vaizduojami negražūs – maži, piktais veidais. Tie, kuriuos sukūrė mokiniai, tokie visai nebuvo, jie priminė mielus žmogeliukus. Aštuntokai gavo daug sudėtingesnę užduotį – turėjo sukurti rašinėlį tema "Jeigu rasčiau aukso puodą". Žalia spalva – tai laisvės ir vilties spalva, tad Šv. Patriko diena tapo puikia proga pasveikinti ateinantį pavasarį ir artėjančias Velykas.