Šventinis renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

BALTIJOS KELIAS IR MŪSŲ LAISVĖ Naujienos

2016 metų vasario 11 dieną mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai bei svečiai susirinko aktų salėje į renginį „Kelias į laisvę“ pasveikinti Lietuvą valstybės atkūrimo proga.

Moksleiviai skaitė Baltijos kelio dalyvių atsiminimus. 7b klasės mergaičių choras dainavo Bjelle ir Peru dainą  „Brolužis“. Baltijos keliui prisiminti skambėjo daina „Bunda jau Baltija…“, kurios metu visa salė mojavo trijų Baltijos valstybių – Lietuvos, Latvijos, Estijos – vėliavėlėmis.

Minėjimą tęsė į šventę atvykusios viešnios, įteikusios apdovanojimus bei atminimo dovanėles konkurso „Baltijos kelias“ geriausių piešinių autoriams. Skambėjo 7c kl.mokinės M. Minkel atliekama daina „Skriski, skriski Lietuvėlėn“ (žodžiai K. Sajos, muzika G. Kuprevičiaus).

Šventę papuošė mokinių šokis pagal progimnazijos "Nastolatki" choro atliekamą dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“ (žodžiai ir muzika Kęstučio Vasiliausko).Po pasirodymo buvo apdovanoti lietuvių valstybinės kalbos olimpiadų ir konkursų nugalėtojai.

Šventė baigėsi skambant R.Paulausko dainai „Pabudome ir kelkimės“ (žodžiai K.Genio, muzika R.Paulausko).

I. Jakštienė ir G.Vaitiekėnienė