Švenčių ir geros nuotaikos mėnuo

Netradicinis ugdymas Pradinių klasių

    Gruodis specialiosios jungtinės klasės mokiniams buvo kupinas netikėtumų. Vaikai dalyvavo akcijoje "Gerumo seansai", kurią organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Viltis". Šio centro darbuotojai  artėjančių švenčių proga pakvietė  jungtinės specialiosios klasės mokinius ir jų šeimas į įspūdingą renginį "Kalėdų belaukiant”.

    Apsilankę moderniame prekybos ir pramogų centre "Ozas", vaikai  dalyvavo konkurse "Puošniausia Skarotoji". Buvo smagu puošti eglutę pačių pagamintais kalėdiniais žaisliukais.

   Gruodžio 16 dieną mokiniai  su savo šeimomis ir mokytojomis organizavo klasėje gražią kalėdinę šventę "Eglutei sužibėjus…". Skambant kalėdinėms giesmėms, dalindamiesi nuoširdžiais linkėjimais, vaikai sulaukė ir Kalėdų Senelio su dovanomis.