Švenčiame Vilniaus gimtadienį!

Naujienos Šventės

Kaip švęsti 696 gimtadienį? Džiugiai. Septintokai susikovė viktorinoje „Mano Vilnius mano“. Tai buvo kelionė labirintais per istoriją, miesto architektūrą, kultūrą bei poeziją. Labirintą įveikė visos komandos, bet savo žiniomis nugalėjo 7b klasės komanda „Geležiniai vilkai“. Jiems – ir diplomas, ir šventinis meduolis. Ir džiaugsmas!

Kaip švęsti 696 gimtadienį? Dailiai. Nuostabi mokinių paroda papuošė mokyklą Vilniaus miniatiūromis. Integruoto dailės ir lietuvių kalbos projekto tikslas – pastebėti gimtojo miesto grožį ir jį atvaizduoti grafika, papildyti poetiniu žodžiu.

Kaip švęsti 696 gimtadienį? Spalvingai. Pradinukai rungėsi viktorinose, deklamavo, skaitė legendą ir, žinoma, piešė, piešė, piešė.

Kaip švęsti 696 gimtadienį? Nuoširdžiai. Linkint Vilniui geros kloties ir didžiuojantis: esu vilnietis!