Sveikame kūne – sveika siela

Naujienos Netradicinis ugdymas

Jau kelis tūkstančius metų žmonės kartoja posakį „Sveikame kūne – sveika siela“. Šių žodžių galią patvirtino mūsų progimnazijos penktokai ir jų mokytojai – K. Kordecka, A. Truchanovič, I. Šuškevič ir K. Kitkovska – dalyvaudami projekte, skirtame sveikai mitybai bei sveikam gyvenimo būdui, fiziniam aktyvumui ir judėjimui propaguoti. Susipažinę su tinkamos mitybos principais, mokiniai kūrė plakatus, skatinančius sveikai maitintis. Į mokyklą atvyko 5b klasės mokinės mama Ivona Kavaliauskienė, dirbanti odontologijos kabinete. Ji su penktokais kalbėjo apie tinkamą dantų priežiūrą, dar kartą primindama apie taisyklingą dantų valymą. Nuoširdžiai dėkojame mamytei už įdomią paskaitėlę ir dovanėles!

Daug teigiamų emocijų sukėlė konkursas bei varžybos, kurios įvyko apibendrinant sveikatingumo temą. Geriausiomis žiniomis gali didžiuotis 5b klasė, užėmusi I-ą vietą. II-oje vietoje atsidūrė 5d, o III-ą vietą iškovojo 5a klasė.