Švarus miškas – švarus oras

Naujienos Netradicinis ugdymas

Gegužės 22 dieną priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės vaikai ir 2d klasės mokiniai kartu su auklėtojomis lankėsi Neries regioniniame parke, esančiame netoli Dūkštų.

Išvykos metu keliauninkai turėjo galimybę visais savo pojūčiais patirti gamtos grožį, pamatyti jos turtus. Klausėmės paukščių čiulbėjimo ir dar nepažįstamų miško garsų, bandėme pamatyti šikšnosparnius, pelėdas, antis, kvėpavome grynu miško oru, lietėme augalus, sudarėme miško lobių žemėlapį ir netgi ragavome kiškiakopūsčių.

Šiai neįprastai pamokai vadovavo girininkas Saulius Pupininkas, kuris kelias valandas vedžiojo takeliais, pasakojo ir rodė miško lobius.

Neries pakrantėje, pavėsinėje, vaišinomės mamų pagamintais sumuštinukais. Džiaugėmės galėdami pabūti kartu, aptarti pirmąkart regėtus dalykus. Pavargę, bet šypsodamiesi sugrįžome į mokyklą. Mūsų linksmus veidelius, kuriuos užfiksavo aparato objektyvas, galima pamatyti nuotraukose.