Šv. popiežiaus diena

Naujienos

    Spalio 24-ąją mūsų progimnazijos mokiniai, jų tėvai, seneliai, pedagogai bei svečiai minėjo šv. popiežiaus Jono Pauliaus II dieną. Ši data primena istorinę dieną šv. Karolio Vojtylos gyvenime. Prieš 36 metus 1978 metų spalio 22-ąją popiežius pradėjo oficialiai tarnauti Bažnyčiai.
    Jau savaitės pradžioje mokyklos koridorius papuošė mokinių darbelių parodos. Penktadienį vyko proginės pamokos, kuriose moksleiviai žiūrėjo filmus bei filmukus, gilindami žinias apie šv. popiežių, prisiminė jo biografijos epizodus, skaitydami įvairius kūrinius.
    Po pietų mokyklos bendruomenė susirinko melstis Palaimintojo J. Matulaičio bažnyčioje. Pasibaigus šv. Mišioms pirmokai ir penktokai iškilmingai kartojo direktorės Janinos Vysockos skaitomus priesaikos žodžius, žadėdami laikytis progimnazijos tradicijų ir tapti atsakingais jos nariais.