Šv. Patriko diena

Naujienos Netradicinis ugdymas

Kovo 17-18 dienomis pradinių klasių aprangoje vyravo žalios spalvos elementai. Kartu su anglų kalbos mokytojomis 3 ir 4 klasių mokiniai minėjo Šv. Patriko dieną. Šventas Patrikas laikomas Airijos globėju, todėl ši šventė airiams turi ypatingą reikšmę, ją švenčia ne tik šioje šalyje, bet ir visame pasaulyje. Kaip sako patys Smaragdinės salos gyventojai, „kiekvienas nori bent vieną dieną per metus pasijusti airiu“. Anglų kalbos pamokose mokiniai leidosi į neįtikėtiną kelionę po pasakų ir legendų šalį. Tomis dienomis jie buvopasipuošę Airijos simboliu – trilapiu dobilu. Pamokų metu pradinukai,dainuodami, žaisdami įvairius žaidimus bei spręsdami galvosūkius, ne tik daugiau sužinojo apie Airijos papročius, bet ir praplėtėsavo žodyną naujais anglų kalbos žodžiais.