Susitikimas su policijos pareigūne

Naujienos

Spalio mėnesį mūsų progimnazijoje lankėsi Vilniaus m. 5-ojo policijos komisariato pareigūnė Laura Šimonienė, kuri susitiko su 7-8 klasių mokiniais. Ji papasakojo, kokios nuobaudos už įvairius pažeidimus gali būti taikomos paaugliams, kokia gali būti baudžiamoji atsakomybė. Pareigūnė kalbėjo apie nepilnamečių atsakomybę už tokius nusižengimus ir nusikalstamas veikas kaip smurtavimas prieš bendraamžius, agresyvus elgesys, turto gadinimas, narkotikų vartojimas bei platinimas, rūkymas, alkoholio ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas. Viešnia kalbėjo, kad tvarkos trikdymas pamokų metu, necenzūrinių žodžių vartojimas yra administraciniai teisės pažeidimai, už kuriuos numatyta administracinė atsakomybė ir gresia bauda.

Dėkojame pareigūnei Laurai už bendradarbiavimą ir pagalbą ugdant Lietuvos piliečius.