Susitikimas su menininke

Naujienos

Priešmokyklinių grupių "Bitutės" ir "Nykštukai" mokiniai  laiką mokykloje leidžia linksmai ir kūrybingai. Dalyvaudami projekte "Didieji menininkai vaikų akimis", jie susitiko su dailininke ir mados kūrėja p. Renata Duden-Dainovič bei dalyvavo edukacinėje pamokėlėje.

Vaikai apžiūrėjo p. Renatos darbų parodą, stebėjo prezentaciją, įdėmiai klausėsi menininkės pasakojimo. Susitikimo dalyviai sužinojo, kas tai yra molbertas, paletė, kaip vyksta spalvų maišymas. Priešmokyklinukai negalėjo sulaukti momento, kai patys pabandys piešti ant drobės. Mažųjų menininkų darbai, sukurti pritaikius naujai išgirstas žinias, buvo sukabinti klasės parodoje.

Tokie susitikimai su meno sričių atstovais lavina estetinį vaikų skonį, jų kūrybinius sugebėjimus, ugdo kultūros vartotoją, leidžia pažinti pasaulį per savo paties veiklą.

Barbara Svirbutovič