Susitikimas su airių rašytoja June Molloy

Naujienos

„Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios.”

Johanas Volfgangas Gėtė

Rugsėjo 26-ąją europiečiai mini Europos kalbų dieną. Šios šventės proga 6-8 klasių mokinių grupė kartu su anglų kalbos mokytojomis Malgožata Vasilevska ir Nadežda Rusecka lankėsi  Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, kurioje vyko susitikimas su airių rašytoja June Molloy ir jos knygos „Guardian of Giria" pristatymas. Penkerius metus Lietuvoje gyvenanti airė trumpai ir įdomiai pristatė knygos sukūrimo istoriją. Kaip paaiškėjo, jaunoji rašytoja yra sužavėta Lietuvos gamta. Dėl to jos knygos veikėjai yra Lietuvos miškų gyventojai – šernai, vilkai, voverės, lapės, elniai ir kiti žvėrys. Nors susitikimas vyko anglų kalba, mokiniai aktyviai jame dalyvavo ir iškėlė rašytojai nemažai klausimų. Daugeliui tai buvo puiki proga išbandyti kalbėjimo įgūdžius. Pasibaigus susitikimui gavome knygos kopiją su autorės dedikacija ir nusifotografavome prisiminimui.