Sukelkim triukšmą dėl vandens!

Naujienos

„Tūkstančiai gyveno be meilės, ne vienas be vandens.“

W. H. Audenas

Kiekvienais metais kovo 22 d. minima Pasaulinė vandens diena, kurią 1992 metais iniciavo Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja. Pagrindinis šios dienos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į pasaulinę vandens krizę ir į vandens svarbą žmogaus gyvenime. Kasmetinė vandens šventė – tai puiki proga pakalbėti apie vandens išteklių apsaugą. Šiais metais 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 8b, 8c, 8d, 8e klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Nadežda Rusecka ir Malgožata Vasilevska dalyvavo akcijoje, kurią organizavo PAH (lenk. Polska Akcja Humanitarna). Tai nevyriausybinė organizacija, kuri propaguoja humanitarines vertybes. Ji taip pat užsiima edukacine veikla. Kiekvienais metais Pasaulinė vandens diena turi skirtingą šūkį. Šių metų šūkis – Sukelkim triukšmą dėl vandens!

Kiekvienoje klasėje vyko teminiai užsiėmimai pagal PAH parengtus scenarijus ir medžiagą. Anglų kalbos pamokų metu ir klasės valandėlių metu mokiniai žiūrėjo pristatymus, vaizdo įrašus, kalbėjo apie vandens problemą pasaulyje ir būdus, kaip taupyti vandenį. Akcijos pabaigoje mokiniai sukūrė virtualius plakatus ir pristatymus bei įrašė monologus anglų kalba apie vandenį ir jo vertę.

Tikimės, kad šios edukacinės veiklos dėka mokiniai ne tik įgijo žinių, bet ir žengė svarbų žingsnį pasaulio keitimo link.

Kviečiame susipažinti su mokinių darbais ir pamėgti įdomiausius: Padlet