Stovykla „Saugi vasara -7“

Naujienos

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje birželio 13 – 21 dienomis vyko vaikų vasaros stovykla „Saugi vasara -7“. Gera nuotaika, nauji įspūdžiai, įdomios veiklos lydėjo stovyklautojus.

Pirmąją stovyklos dieną (birželio 13 d.)  mokiniai susipažino su taisyklėmis, stovyklos programa, pynė apyrankes, linksmai šoko diskotekoje. Apsilankė „Domino‘s picerijoje“, kur galėjo  patys išsikepti savo svajonių picą. Prižiūrint ir padedant virtuvės Šefui, vaikai dalyvavo visame picos gamybos procese.

Antradienį (birželio 14 d.) mokiniai lankėsi ir šėlo batutų parke ,,Skypark“, kur prisiminė akrobatikos pratimus, linksmai šokinėjo, bei išbandė kitas siūlomas pramogas įvairioms amžiaus grupėms: žaidimų automatus, triračius, dviračius, žaidimų aikšteles. Kelios valandos dūkstant kartu su draugais pralėkė nepastebimai.

Trečiadienį (birželio 15 d.) vaikai traukiniu vyko į Trakus, kur apsilankė Trakų pilyje. Mokiniai susipažino su karaimų atvykimo į Lietuvą istorija bei nacionaliniu valgiu – kibinais. Palaukdami laivu, grožėjosi  Trakų vaizdais.  Ši išvyka neabejotinai paliko daug neišdildomų įspūdžių ir suartino mokinius bei išmokė bendradarbiauti.

Ketvirtadienį (birželio 16 d.) stovykloje turėjome svečių. Pas mokinius atvyko policijos pareigūnai bei Lietuvos muitinės kinologas su savo tarnybiniu šunimi. Svečiai papasakojo apie pareigūnų kasdienybę, tarnybinių šunų dresūrą, reikalavimus tokiems šunims. Viso susitikimo metu vaikų  veiduose netrūko šypsenų, nuostabos ir nuoširdaus džiaugsmo. Po pietų mokiniai apsilankė „Apollo“ kino teatre, kur žiūrėjo smagų filmuką „Marmaduką“.

Penktadienį (birželio 17 d.) mokiniai lankėsi “Triušiukų slėnyje”, esančiame Antalamėstės kaime, Saldutiškio seniūnijoje, kur vyko integruota lietuvių kalbos, gamtos ir biologijos pamoka. Mokiniai susipažino su slėnio augintinių rūšimis, jų auginimo, priežiūros ir mitybos ypatumais, grožėjosi triušių kailių ir dydžių įvairove, paukščių plunksnų puošnumu, lenktyniavo su stručiais, išbandė ožiukų ragų tvirtumą, mokėsi aprašyti gyvūną, sužinojo slėnio atsiradimo istoriją, suposi sūpynėmis, šokinėjo ant batuto.

Pirmadienį (birželio 20 d.) mokiniai lankėsi VU Kairėnų Botanikos sode. Išvykos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su botanikos sode augančių augalų įvairove, dalyvavo edukaciniame užsiėmime.  Mokiniams labai patiko ekskursija. Puiki gamtos pamoka ne mokyklos erdvėse. Po pietų mokiniai piešė mandalas, dalyvavo linksmosiose estafetėse.

Antradienį (birželio 21 d.) mokiniai klausėsi paskaitos „Sveika gyvensena“, iš popierinių lėkščių gamino gyvūnus, dainavo, šoko, demonstravo savo talentus. Po pietų lankėsi boulinge, kur smagiai leido laiką.

Dėkojame visiems ir linkime gražios, prasmingos ir turtingos likusios vasaros!