Sto najpiękniejszych słów dla Patrona

Aktualia

Z okazji zbliżającego się Dnia Patrona uczniowie klas 2a, 2b, 2c i 2d wzięli udział w projekcie z języka litewskiego „Sto najpiękniejszych słów dla Patrona“. Podczas nietradycyjnych zajęć dzieci pogłębiały swoją wiedzę o św. Janie Pawle II. Uczniowie chętnie opowiadali o swych dziadkach, którzy na żywo spotykali się z Papieżem, oglądali filmy, czytali urywki z biografii, rozwiązywali krzyżówkę. Uwieńczeniem projektu było napisanie 100 króciutkich listów, składających się z jednego dziękczynnego słowa. Cyfra 100 symbolizuje zbliżające się setne urodziny Patrona.

Nauczycielki języka litewskiego: Č. Bražinskienė, E. Sadovska, E. Stankevičienė, G. Vilkanecienė

Uczniowie klas drugich uprzejmie zapraszają na wystawę swych prac obok pokoju nauczycielskiego.