Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Aktualia Wychowanie nietradycyjne

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 15 grudnia w Trokach z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszej klasy, do klasy 2d. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z rodzicami, z wielkim zainteresowaniem brały udział w zawodach sportowych także wiele innych atrakcji między innymi konkursach i tańcach.

Po zakończonych zawodach dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do dzieci zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. 

 Uczniowie byli bardzo szczęśliwe, rozpromienione. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu, radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty uczniowie odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszej klasie wiele radości.