Ślubowanie klas 1 i 5

Aktualia

15 października w kolejną rocznicę pontyfikatu Patrona szkoły w Kościele Parafialnym p. w. Bł. J. Matulewicza odbyło się uroczyste ślubowanie klas 1 i 5.

Uczniowie z wielką odpowiedzialnością  powtarzali słowa przysięgi: „My uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w obliczu sztandaru szkolnego uroczyście ślubujemy…”

Chociaż od pierwszego września tworzyli wraz z nami wielką szkolną rodzinę, teraz stali się prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.

Na uroczystości obecni byli uczniowie, rodzice, nauczyciele szkoły oraz goście: członek zarządu głównego w Warszawie Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego p. Eugeniusz Siemaszko, administracja zaprzyjaźnionej szkoły – przedszkola: „Wilia”, dyrektorzy przedszkoli: „Aušrinė“, „Vėjelis“, „Zylutė“, „Raktelis“ oraz liczne grono rodziców, dziadków, opiekunów.